Antinikotinový program

break

Hlavní výhody:

  • vysoká úspěšnost
  • jednorázový zákrok eliminující potřebu kouření
  • metoda bez léků
  • bez vedlejších účinků
  • účinný i na elektronické cigarety

V poslední době se přístroj BICOM stále více využívá jako podpůrná metoda při odvykání kouření v mnoha zemích.

Co říká o BICOM biorezonanci praktický lékař MUDr. Ivo Špaček?

break

„Velkou výhodou biorezonanční terapie pomocí přístroje BICOM je vysoká účinnost. Abstinenční příznaky po absolvování 1 až 2 sezení se vyskytují jen výjimečně.

Klienti nemají potřebu si po hodinové terapii zapálit cigaretu. Je to šance zvlášť pro ty, kteří se svou závislostí bojují velmi dlouho.“

MUDr. Ivo Špaček
Praktický lékař, Ostrava

Cena a návratnost terapie

 
 

Kolik peněz prokouříte?

cigaret denně:
cena krabičky:
cena terapie:
Investice se vám vrátí za 15 dnů
a ušetříte tak tyto jinak prokouřené peníze:
měsíc  2 700
rok 32 850
20 let 657 000 (1 186 615*)
(* Při meziročním nárůstu ceny o 3%)


Cena programu se pohybuje kolem 1400Kč v závislosti na různých terapeutech a obvykle se tato investice vrátí na prokouřených cigaretách do měsíce.
Případné další sezení je zpravidla poskytováno zdarma.


Máte zájem o antinikotinovou terapii? Rádi Vám doporučíme terapeuta, který je nejblíže k Vám. Napiště nám


Chci se objednat na terapii


Garance

Pokud by po prvním sezení chuť na kouření nepřestala, běžnou praxí je druhé opakované sezení, které je nabídnuto bezplatně pro zlepšení výsledku, to však většinou není třeba.

Jak to funguje?

Elektronická cigareta

Pomocí biorezonančního přístroje BICOM je do těla pomocí elektrod vysílán zrcadlově obrácený elektromagnetický frekvenční vzorek nikotinu a dehtu. U elektronických cigaret se používá náplň, kterou kuřák používá.

Na základě tohoto procesu se urychlí detoxikace od nikotinu a dalších zátěžových látek. Proces omezuje aktivitu acetylcholinových nikotinových receptorů v mozku a urychluje jejich readaptaci. Je tak potlačen nikotinový hlad a fyzická závislost (abstinenční příznaky).

Na rozdíl od běžných metod se do těla nikotin nedodává, ale pomocí přístroje BICOM se vyvádí z těla ven.

Metoda je účinná také u odstranění závislosti na elektronické cigarety.


Je metoda bezbolestná a jakou má úspěšnost?

terapie

Biorezonanční metoda je bezbolestná a nemá negativní účinky na organismus. Sezení tvrá obvykle 40 min.

Tělo není nikdy vystaveno elektrickému proudu.

Úspěšnost antinikotinového programu přístrojem Bicom optima je přibližně 80%.

Program se nahrává zároveň i do biorezonančního čipu, který prodlužuje efekt.

Před a po zákroku:

Nedoporučujeme před zákrokem jakkoliv kouření omezovat. Celý proces trvá 40 min, je naprosto bezbolestný a bez vedlejších účinků. Může se mu podrobit každý kuřák bez ohledu na množství vykouřených cigaret. Chuť na nikotin mizí ihned nebo do několika hodin po zákroku. Nutnost kouření se druhý den ráno většinou již nedostavuje. I přes velmi vysokou účinnost této metody je třeba následně podpořit úspěšnost svojí sebekázní a odpovědností, neboť biorezonance neodstraní motorické návyky a sociální zlozvyky (tj. např. káva-cigareta atd.), které si kuřák vypěstoval v průběhu kouření.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Odvykání kouření

MUDr. Pekárek, TV Public

Odvykání kouření

BIONCE - novinky.cz


 

Vaše ohlasy, které jste napsali našim terapeutům

Dobrý den paní Šlajsová
Ráda bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovala za pomoc při odvykání kouření. Od doby kdy jsem u Vás zaklapla dveře už mě ani nenapadne si zapálit. To co byla do naší návštěvy slast je nyní odporné kouření :) a otravování nikotinem a kouřem...

Magda, Plzeň - 30 cigaret/den

Jsem ráda ,že se mohu (sice na druhý pokus) zhodnotit výsledek po terapii odvykání cigaret. První sezení jsem díky rozchodu s přítelem a velké alkoholové párty nezvládla, ale po opakovačce jsem již 3 měsíce bez náznaku chuti. Chodím i na zábavy, kde se kouří a nedělá mě to jediný problém.Odvykačku u paní Šlajsové BICOM PLZEŇ vřele doporučuji všem.

Martina Cheb 49 let (35 cigaret denně)


Jsem ráda ,že se mohu konstatovat výsledek po terapii odvykání cigaret. Zvolila jsem variantu včetně programů antistres a nevím jak ,ale téměř okamžitě mě zmizela i chuť si cigaretu zapálit. Dnes po 4 měsících co nekouřím mohu jít klidně vedle kuřáka a ani mě nenapadne vzít cigaretu do ruky. Tuto variantu vřele doporučuji všem , kterým přestat samo o sobě nejde a přitom by s tím rádi praštili.

Karolína Domažlice 54 let (20 cigaret denně)

Uplynul víc než měsíc co zvládám nekouřit a chtěla bych Vám poděkovat za bezvadný nápad pomáhat lidem od tohoto zlozvyku. Také jsem přišla k Vám s tím, že metoda funguje jako placebo efekt, ale vzhledem tomu, že jsem dokázala přestat kouřit /já vlastní vůli nemám/ si myslim , že to tak není a opravdu člověk ztrácí chuť k cigaretám. V této souvislosti bych se chtěla zeptat zda nevíte o nějaké metodě, která by působila podobně ale tratila by se chuť k jídlu. Nebylo by to pro mne ale pro mého manžela, já jsem dokázala nepřibrat ani kilo na víc.

Jana Vašíčková

Asi netušíte, kdo Vám nyní píše. Jak bych Vám se jen připoměla....Byla jsem u Vás na odvykání kouření. Byly jsme tam dvě. Jedna už tušila,že je těhotná a tak na kúru odvykání nešla a já, která jsem ji absolvovala. Mé poznavací znamení....... hm.... modré oči, které Vás zaujaly. Chtěla bych touto cestou poděkovat. Ano,stále nekouřím a chuť na cigaretu nemám. Neříkám,že by nebyly stavy nervozity, že mi něco chybí,ale určitě to není pocit a chuť na cigaretu. Ale proč Vám píši.Hlavně poděkování a pak....špatně se dokáži bránit,aby má váha zůstala na stejném místě,jak byla. A to je ten problém. Jsem vlastně nervozní z toho, že jím malinko více než dříve a nejde mi to korigovat. Moc ráda bych Vás chtěla poprosit o kontakt na hubnutí, které jste nám ukazoval, že kolega provádí a jak to funguje. Byla bych Vám opravdu moc vděčná a ráda se podrobím i tomuto zakroku, i když jak jste říkal,není vše úplně prokazatelné, že hubnutí opravdu takto funguje. Jsem přesvědčena, že mi kolega také pomůže, tak, jak jste mi pomohl od kouření i Vy.

Přeji ještě jednou krásný, klidný, večer a jsem Váš velký dlužník, že jste mě dokazal zbavit kouření,na které jsem sama nestačila.

Děkuji. Lenka Hušťová

Dobrý den,

byla jsem u Vás cca před rokem a půl a přiznám se, že jsem k této metodě byla velice skeptická. Musím přiznat, že od té doby jsem si nezapálila, cigarety mi nesmírně smrdí a rozhodně se ke kouření nehodlám nikdy vrátit. Díky a doufám, že nás odnaučených kuřáku přibyde.

Dobrý den,

tímto plním svůj osobní slib, že pokud to bude fungovat, zašlu jsem svou "recenzi" této služby. Na proceduře jsme byl po doporučení mých přátel 9.1.2016 a od té doby, čili téměř 3 měsíce, jsem si nezapálil - kouřil jsem 13 let. Opravdu to funguje a doporučuji tuto službu i ostatním. Chce to samozřejmě chtít přestat, cigaretu z ruky vám to nevyrazí, ale je to opravdu snadné a když jsme to zvládl já se svou malou vůlí, tak to dokáže opravdu každý. Je to super pocit nekouřit...

Iva

Dobrý večer,

vážený pane řediteli chtěla bych Vám moc poděkovat za terapii odvyknutí kouření u divize Plzeň Doubravka.

Já i mamka jsme přestali okamžitě a bez jakýchkoliv nežádoucích projevů co jsme hlavně u mamky (40 cigar denně- 20 let) úplně nečekali.

Vaše zaměstnankyně Štěpánka je fantastická a i prostředí v kterém přijímáte klienty je moc příjemné.

Dozvěděli jsme se o vaší firmě od pana primáře MUDr Macha ze Stodské nemocnice . Po tom co jste pro nás udělal budeme tuto metodu propagovat.

Alena Dvořáková, jednatel vzdělávací centrum Plzeň

Silný kuřák 42 let, více než 60 cigaret denně, sám přešel na kouření elektronické cigarety v prosinci 2011.

Jeho zdravotní stav se ale nelepší, má třes ve svalech, nález na štítné žláze, vysoký krevní tlak.

Elektronickou cigaretu kouří téměř celý den, náplně odpovídají silným cigaretám. Záhy zjišťuji, že se v dávce nikotinu se dostane až na 130 cigaret denně. Má příznaky intoxikace nikotinem.

Aplikovali jsme antinikotinovou terapii Bicom, kde místo nedokouřené cigarety dávám do vstupního pohárku náplň do elektronické cigarety, v květnu 2012. Pacient úspěsně nekouří , během léta 2012 pociťoval chuť na klasickou cigaretu, pro kterou absolvoval novou terapii , tentokrát s cigaretou.Opět terapie zabírá, pacient trvale nekouří, zahájil detoxikaci s Bicomem, hodnoty krevních náběrů štítné žlázy jsou v současnosti/ leden 2013/ téměř v normě, třes způsobený intoxikací nikotinem, a poruchou štítné žlázy zmizel.

Lékárna Betula, Blovice

Mé pokusy o skoncovaní s timto „hnusným“ zlozvykem byly velmi bolestivé, avšak neúspěšné. Poznal jsem přítelkyni a ona byla nekuřačkou a snažila se mě přesvědčit abych kouření také zanechal. Láska byla natolik obrovská a věřil jsem v její sílu, že jsem se rozhodl říci cigaretě ne. Ale co mě potom čekalo to bych nepřál nikomu. Stavy nepříjemnosti, kdy mi vadily naprosté maličkosti, bezdůvodné hádky atd. Vždy jsem to raději vzdal a vrátil se opět k cigaretě. Až jsem uviděl jedinou možnou spásu, inzerát v podobném duchu, jako : „Zbavíme Vás chuti na cigaretu navždycky.“ ´Tak jsem si řekl proč to nevyzkoušet. S kouřením chci přestat jen to prostě sám nedovedu. Zašel jsem na jedno sezení, dali mi do ruky elektrody a podstoupil jsem kuru. Bylo to zvláštní chvílemi mnou projela vlna něčeho co nedovedu popsat a končila mrazením na zádech. Po absolvování této léčebné kůry jsem naprosto ztratil „hlad“ po cigaretě, ale to ještě nebylo všechno. Najednou jsem kolem sebe všude viděl jen lidi s cigaretou. V hlavě se mi tvořily obrazy jak jsem si s ní za ta léta krásně užíval (9 let kouření). Příjemné okamžiky pohody jsem měl spojené s klidným pokuřováním a najednou vznikla díra. Z počátku to bylo těžké, ale podpora od přátel a hlavně od mojí milé mi pomohly překonat tyto prvotní nástrahy a teď už se ze mě stal ortodoxní nekuřák. To co jsem dříve považoval za velmi příjemný zážitek už je pro mě nejohavnější věcí na světě. Jsem šťastný že jsem se dokázal s kouřením rozloučit a doporučil bych to všem. Občas mě přepadne myšlenka jak by to bylo zase příjemné si dat cigaretku třeba po dobrém jídle nebo ke kafíčku, ale není o co stát. Závislost je svinstvo a jsem rád, že jsem z toho venku. A teď bych ještě ve zkratce zmínil zlepšení, která na sobě pozoruji během prvních tří měsíců abstinence. Za nejpříjemnější považuji tu skutečnost, že nesmrdím. Jako kuřák jsem si to nikdy neuvědomoval, ale když teď jedu městskou dopravou a přisedne si někdo kdo právě dokouřil, tak to je nejhorší zápach a jsem rád že své okolí již takto neotravuji. Další neméně příjemnou záležitostí je zlepšení fyzické kondice. O mnoho lépe se běhá, sport je příjemnější a člověk se tolik nezadýchá, i když jsem ještě poměrně mladý člověk. Jaké zlepšení by to potom muselo přinést lidem, kteří se například zadýchají pří výstupu jednoho patra po schodech. A poslední věcí kterou mi přijde dobré zmínit je také finanční situace. V dnešní době kdy se stát snaží získat co nejvíce peněz od „závisláků“, kteří si dovedou odepřít jídlo ale neodepřou si cigaretu, mi přijde zbytečné na to také doplácet.

Jan Čambal

Už čtvrty měsíc nekouřím.Předtím jsem kouřil 29 let od pate třídy zakl.školy nikdy jsem nezkoušel přestat až ted clověk musí taky trochu chtít vadil mě raní kašel a tech peněz co to stálo neustále jsem sem smrděl kouřem atd.

Tomáš Linhart

Dobrý den,

v naší skupině jsme měli 4 muže a 2 ženy.Všichni muži pracují na jednom pracovišti,a tudíš o sobě vše víme.Do dnešního dne nikdo z mužů nekouří.Manželka si občas cigaretu dopřeje.Jinak se nám daří dobře, a všichni jsme se shodli že to zas až tak těžké přestat kouřit nebylo. Já osobně jsem rád že se mě to podařilo.Na cigaretu vůbec chuť nemám,a ani jinak mě to neláká zkoušet jaké by to bylo.

Doležal Petr

Slíbila jsem se ozvat, tak Vám posílám zprávu. Nyní již 4 měsíce nekouřím, už to ani nepočítám, protože tentokrát vím, že jsem díky Vám vyhrála. Rozdávám kontakt na Vás na potkání všem závislým kuřákům, protože jestliže to pomohlo mně, když jsem vykouřila přes krabičku denně, tak to pomůže určitě i ostatním. Nekouřím, prodělala jsem bylinkovou detoxikační kůru a cítím se skvěle.

S přáním hezkého dne a ať se Vám daří Květa N.

Tak hlásím po dvou měsících úplně v pohodě ,i když si často vzpomenu tak nemám chuť si zapálit ani s kuřáka ma .Je to zajímavé ,protože jsem ani moc přestat nechtěla byla jsem spíš zvědavá jestli to funguje a opravdu super .Doporučuji všem.

Dvě až tři krabičky denně od vojny. Nedávno jsem oslavil šedesátku a v ten den to bylo rok, co jsem u vás podstoupil léčení. Jediné, co jsem musel vyřešit sám, co s prázdnou rukou :-)

Miroslav Melichar

Děkuji za pomoc při mé závislosti na nikotinu. Já jsem ta , která sama nedokázala přestat . Ale chtěla jsem a vždycky jsem si to řekla , když jsem otevírala novou krabku , že je poslední . Takže vůle žádná. Zjistila jsem od kamarádky jak v BICOM PLZEŇ provádí odnaučení kouření paní Štěpánka tam jsem tak jsem začala uvažovat . Stejně mi to pak trvalo ještě asi 2 měsíce , než jsem jí vyhledala . No a za chvilku to budou 3 roky co nekouŕím. Zádně abstinence ani chutě mě nelákali.

Děkuji - Petra

Dobrý den paní Šlajsová, dnes je to již 34 dní co nekouřím. Musím se tím pochlubit, protože tuto skutečnost osobně považuji za jeden z mých největších životních úspěchů, a je to díky Vám. Každému doporučuji tuto metodu, která je skutečně úžasná. Skvělé prostředí a lidé ,okamžitý účinek. Ze začátku jsem najednou měla pocit, že mám spoustu času a okamžitě nevím, co s ním. Tento stav trval jen přechodně. Dnes si na cigaretu ani nevzpomenu a ani mi nevadí pobývat v přítomnosti kuřáka. Zdravotně se cítím mnohem lépe a užívám si konečně života bez závislosti. Ještě jednou moc děkuji.

 

Vyzkoušel jsem řadu zaručených metod od nikotinových náplastí až po bonbóny, ale výsledek se nedostavil. Zlom však nastal, když jsem se dozvěděl o metodě biorezonance. Neměl jsem vůbec představu, jak to funguje. Ale rozhodl jsem se vyzkoušet metodu na vlastní kůži. Vyšetření je naprosto bezbolestné a jeho předností je především nalezení příčin nejrůznějších problémů, které nás mohou trápit,“ říká dále Karel Křovínek, který absolvoval úspěšně odvykání kouření ve firmě BICOM PLZEŇ.

Karel Křovínek, Plzeň