Biorezonance BICOM®

Biorezonanční metoda Bicom je speciální diagnostický a terapeutický postup, který kombinuje poznatky tradiční čínské medicíny, kvantové fyziky a německé technologie.
Díky přístroji Bicom mohou být u mnohých případů zjištěny a odstraněny skutečné, často skryté příčiny onemocnění.


studie ucinnosti

Nezávislé studie o účinnosti

Účinky biorezonance Bicom neopíráme pouze o tvrzení, ale jsou potvrzena studiemi, které jsou klasifikovány podle stupnice Evidence-based Medicine.

alergie

Úspěchy nejen v oblasti alergie

BICOM se využívá zejména při frekvenční analýze a odstranění těžkých kovů, alergických, plísňových, parazitálních, virových a bakteriálních zátěží, jako např. borelióza, nebo chlamydie, ale také jako pomoc při závislostech.

MUDr

Reference terapeutů

Stále více lékařů začíná do praxe zavádět biorezonanci Bicom a kombinovat ji s klasickou medicínou. Bicom umožňuje zjišťovat a odstraňovat příčiny, ne pouze následky.

podpora

Podpora terapeutů

Provádíme pravidelná školení, k dispozici je internetová poradna pro terapeuty. Součástí prodeje přístroje je 5 základních individuálních školení zdarma. Prodejem přístroje naše spolupráce nekončí, ale začíná. Poskytujeme marketingovou podporu, reklamní materiály a doporučujeme klienty.

kombinace

Osvědčené kombinace programů

V přístroji BICOM optima II. generace je 1176 programů, 548 digitálních vzorků substancí a 200 kombinací programů. Obsahuje také modul vhodný pro wellness a regenerační centra. Jsou v něm uloženy 30-ti leté zkušenosti s biorezonancí.

Bicom optima

Technicky vyspělý

BICOM optima II. generace je nástupce přístroje BICOM optima I. a prošel mnoha vylepšeními. Širší frekvenční rozsah umožňuje odstranit blokády jak na úrovni nervového systému, tak i blokády, které jsou více na fyzické úrovni. Navíc je možno provádět až 4 programy současně. V nabídce je stolní a mobilní verze.

 
 

Novinka: Bicom optima II. generace

Bicom optima 2.generace


Šárka strachová zdravotni klaun

Odstranění příčin, ne pouze příznaků

Celosvětově více než 16 000 přístrojů

Celostní přístup

Bezbolestná metoda

Bez vedlejších účinků